O naszej firmie

Firma Jumikar zapoczątkowała swoją działalność w 2018 roku oferując usługi w zakresie robót ziemnych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku od 2019 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o wynajem maszyn budowlanych co obecnie stało się głównym kierunkiem działalności naszej firmy.

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm prowadzących działalność w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Oferowany przez nas sprzęt budowlany pozwala na bezpieczną, wygodną i terminową realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac w zakresie budownictwa. Szeroki asortyment oferowanych do wynajmu maszyn zapewnia efektywną i wydajną pracę przy realizacji projektów budowlanych. Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu oraz przeszkolenie w zakresie jego obsługi.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas usługi sprostały oczekiwaniom klientów.

 

Ideą naszego działania jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi nie tylko w zakresie samego wynajmu maszyny ale także transportu sprzętu na budowę, przeszkolenia w zakresie jego obsługi.

Specyfika, konkurencja i rozwój branży budowlanej wymaga od naszych klientów szybkiego, profesjonalnego wykonania zleceń budowlanych w konkurencyjnej cenie co łączy się z użyciem wielu maszyn które nie zawszę są w posiadaniu każdej firmy. Dzięki naszym usługom każdy może wynająć maszynę taką jaką potrzebuje do wykonania swojego zlecenia nie martwiąc serwis i wszystkie inne koszty związane z utrzymaniem maszyny.

 

Nasz personel doradzi Państwu w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny tak aby dostosować sprzęt do Państwa potrzeb.

 

Adres wypożyczalnii

Folwarczna 1
43-340 Kozy k/Bielska-Białej
woj. śląskie.

strony internetowe bielsko